Шлифмашина DEWALT DWE4057-QS

-17%
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 14129987
6 450 ₴
5 339 ₴
Показать оптовые цены+380 (95) 579-54-89
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DeWalt |
| Вес | 1.9 кг |
| Гарантийный срок | 3 мес |
| Питание | Сеть 220В |
| Потребляемая мощность | 800 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип шлифмашины | угловая (болгарка) |
| Дополнительные функции | |
| Блокировка кнопки включения | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Бічна рукоятка | є |
| Діаметр диска, мм | 125 |
| Защитный кожух | є |
| Класс | професійна |
| Конструкция | з одним руків'ям |
| Кількість обертів на хвилину, об/хв | 11800 |
| Напряжение аккумулятора | 220 В |
| Обрабатываемый материал | для бетону|для дерева|для каменю|для металу|для пластику |
| Основная рукоятка | блокування шпинделя, використання тільки кулькових підшипників, епоксидне покриття обмоток, захист від перегрівання, захист від повторного пуску (від випадкового увімкнення), низькопрофільний корпус редуктора, пилозахист, плавний пуск, самовідключаючі щітки |
| Регулювання оборотів | без регулювання |
| Різьба шпинделя | M14 |
| Стан товару | Новий |
| Тип двигателя | щітковий двигун зі збільшеним ККД |
| Функции | шліфувальна |
| Швидкість холостого ходу, об/хв | 11800 |
- Цена: 5 339 ₴






