Шлифмашина DEWALT DWE4117-QS

-17%
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 14130057
5 600 ₴
4 639 ₴
Показать оптовые цены+380 (95) 579-54-89
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DeWalt |
| Вес | 1.8 кг |
| Гарантийный срок | 3 мес |
| Питание | Сеть 220В |
| Потребляемая мощность | 950 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип шлифмашины | угловая (болгарка) |
| Дополнительные функции | |
| Блокировка кнопки включения | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Бічна рукоятка | є |
| Діаметр диска, мм | 125 |
| Защитный кожух | є |
| Класс | професійна |
| Кількість обертів на хвилину, об/хв | 12000 |
| Максимальна швидкість обертання, об/хв | 12000 |
| Напряжение аккумулятора | 220 В |
| Основная рукоятка | блокування шпинделя, бічна рукоятка, захист від перевантаження, захист від повторного пуску (від випадкового увімкнення), плавний пуск, самовідключаючі щітки, швидка заміна щіток |
| Регулювання оборотів | без регулювання |
| Різьба шпинделя | M14 |
| Стан товару | Новий |
| Тип двигателя | захист від повторного включення, напруга сумісного акумулятора: 18 В |
| Швидкість холостого ходу, об/хв | 12000 |
- Цена: 4 639 ₴
