Ігрове крісло Anda Seat Kaiser 3E XL Fabric Beige (AD23YC-XL-09-I-CF-I01)

-8%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 12785507
16 999 ₴
15 639 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробник: Anda Seat. Основа крісла: хрестовина з роликами. Стан товару: Новий. Матеріал підлокітників: пластик. Матеріал основи: алюміній. Матеріал оббивки: льон. Колір бази: чорний. Колір оббивки: бежевий. Тип: крісло для геймера. Комплектація: подушка для поперекової підтримки. Регулювання: фіксація крісла в певному положенні. Діаметр основи, см: 72. Максимальне навантаження, кг: 120. Регулювання: підлокітників по вертикалі. Ширина спинки: 56. Висота моделі, см: 133-139. Особливості конструкції: 4D налаштування підлокотника (в усіх напрямках). Комплектація: комплект гвинтів. Комплектація: газліфт. Комплектація: колеса. Регулювання: висоти сидіння. Регулювання: підлокітників по горизонталі. Оснащення: підголівник. Комплектація: підлокітники. Кількість коліс бази, шт: 5. Висота підлокітників, см: 67-80. Оснащення: з підлокітниками. Комплектація: база. Комплектація: шестигранний ключ. Комплектація: підголовник-подушка. Висота сидіння, см: 46–52. Глибина сидіння, см: 57. Оснащення: подушка-поперековий валик. Механізм розкачування: Multi-functional Tilt. Щільність піни, кг/куб.м: 60. Комплектація: сидіння. Регулювання: сили відхилення під вагу сидячого. Вага крісла, кг: 28. Комплектація: спинка. Регулювання: кута нахилу спинки. Матеріал коліс: обрезинені. Ширина сидіння, см: 54.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ANDA Seat |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | геймерське |
| Колір | Бежевий |
| Габаритні розміри крісла | |
| Вага крісла | 28 кг |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Глибина сидіння | 57 см |
| Ширина сидіння | 54 см |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Хрестовина | Алюміній |
| Основний оббивний матеріал | тканина |
| Підлокітник | пластик |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір каркасу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота моделі, см | 133-139 |
| Висота підлокітників, см | 67-80 |
| Висота сидіння, см | 46–52 |
| Діаметр основи, см | 72 |
| Комплектація | база, газліфт, колеса, комплект гвинтів, подушка для поперекової підтримки, підголовник-подушка, підлокітники, сидіння, спинка, шестигранний ключ |
| Матеріал коліс | обрезинені |
| Обладнання | з підлокітниками|подушка-поперековий валик|підголівник |
| Особливості конструкції | 4D налаштування підлокотника (в усіх напрямках) |
| Регулювання | висоти сидіння, кута нахилу спинки, підлокітників по вертикалі, підлокітників по горизонталі, сили відхилення під вагу сидячого, фіксація крісла в певному положенні |
| Тип механізму | Multi-functional Tilt |
| Ширина спинки | 56 |
| Щільність піни, кг/куб.м | 60 |
- Ціна: 15 639 ₴






