Настольная лампа OSRAM Panan CLASSIC CLIP E27 Black (4099854475917)

-4%
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 14165947
509 ₴
489 ₴
Показать оптовые цены+380 (95) 579-54-89
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | osram |
| Гарантийный срок | 3 мес |
| Источник питания | От сети |
| Материал каркаса | металл, пластик |
| Потребляемая мощность | 40 Вт |
| Состояние | Новое |
| Степень защиты IP | 20 |
| Стиль исполнения | Классический |
| Тип | Настольная лампа |
| Тип выключателя | Кнопка на каркасе/корпусе |
| Цвет | Черный |
| Тип цоколя | E27 |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 400 г |
| Высота | 200 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Аналог потужності лампи розжарювання, Вт | 40 |
| Додаткові характеристики | довжина кабелю: 1.5 м|регульований кут нахилу плафона |
| Комплектация | настільна лампа, посібник користувача |
| Напряжение (В) | 220 - 240 |
| Назначение | для дитячої, для кабінету, Для офиса, для читання, для школяра |
| Розміри, мм | 140 x 100 x 200 |
| Тип ніжки | регульована |
| Функіональні можливості | з поворотним плафоном |
- Цена: 489 ₴
