Настольная лампа OSRAM Panan CLASSIC PIXAR E27 Black (4099854475788)

-1%
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 14165967
999 ₴
989 ₴
Показать оптовые цены+380 (95) 579-54-89
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | osram |
| Гарантийный срок | 3 мес |
| Источник питания | От сети |
| Материал каркаса | металл, пластик |
| Потребляемая мощность | 40 Вт |
| Состояние | Новое |
| Степень защиты IP | 20 |
| Стиль исполнения | Классический |
| Тип | Настольная лампа |
| Цвет | Черный |
| Тип цоколя | E27 |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 700 г |
| Высота | 504 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Додаткові характеристики | без димування|довжина кабелю: 1.5 м|лампа не входить в комплект|максимальна потужність лампи розжарювання: 40 Вт|регульований кут нахилу плафона |
| Комплектация | блок живлення з кабелем, настільна лампа, посібник користувача |
| Напряжение (В) | 220 - 240 |
| Назначение | Для дома, для кабінету, Для офиса, для читання, для школяра |
| Спрямованість світла | на робочу поверхню |
| Тип выключателя | кнопковий (на дроті) |
| Тип ніжки | жорстка |
| Тип светодиодов | LED |
| Функіональні можливості | з поворотним плафоном |
- Цена: 989 ₴
