Шкаф 15U 600х600х773 мм акриловое стекло серая

- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 14167437
11 569 ₴
Показать оптовые цены+380 (95) 579-54-89
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Viatec |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Baгa | 21,9|27,1 |
| Высота | 778 мм |
| Гарантийный срок | 3 |
| Глибина, мм | 600 |
| Додаткові характеристики | 2 пари 19" напрямних (з маркуванням юнітів)|кабельне введення зі щітковою смугою зверху та пластиковою кришкою на основі|клас захисту ip20|корисна глибина: 460 мм|місце під 2 вентилятори 120х120 мм у верхній кришці|передні та бічні двері на замках |
| Зовнішні габарити (ВхДхШ), мм | 773 x 600 x 602 |
| Цвет | Серый |
| Комплектация | 19" напрямні (1 пара), бічні двері (2 елементи), задня панель (1 елемент), кабельне введення (2 елементи) і гумовий ущільнювач, каркас (4 елементи), комплект кріплення (гвинти та гайки), передні двері з акриловим склом (1 елемент), інструкція зі збирання |
| Конструкция | збірний |
| Кількість передбачених місць під вентилятори | 2 |
| Максимальная нагрузка (кг) | 50|80 |
| Матеріал виконання | корпус: сталь. двери: акриловое стекло, сталь, товщина сталі: 0.8 - 1.5 мм |
| Стан товару | Новий |
| Тип | монтажна шафа настінна, серверна шафа, телекомунікаційна шафа |
| Формат | 15u, 19" |
| Ширина, мм | 602 |
- Цена: 11 569 ₴

