Мультиметр YATO YT-73074

-1%
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 14133647
2 149 ₴
2 129 ₴
Показать оптовые цены+380 (95) 579-54-89
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Состояние | Новое |
| Общие | |
| Гарантийный срок | 3 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 37 г |
| Питание | літій-полімерний акумулятор 3,7 В, 500 мАг |
| Змінна напруга | 0-500 В |
| Комплектация | кабель USB-C > USB-A, пара вигнутих наконечників, пара прямих наконечників, тестер у формі пінцета, чохол з блискавкою |
| Сопротивление | 10 мОм – 10 МОм |
| Постійна напруга | 0 В - 500 В |
| Постоянный ток | 0-5 A |
| Назначение | вимірювання ESR (опору конденсатора), вимірювання дисипації (втрати енергії в конденсаторі), добротність котушки, напруга, опір, тест діодів, частота напруги, ємність, індуктивність |
| Розміри, мм | 146 x 30 x 18 |
| Стан товару | Новий |
| Тип | мультиметр цифровий |
- Цена: 2 129 ₴



