Машинка для удаления катышков Sokany SK879V Violet

- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 14193637
289 ₴
Показать оптовые цены+380 (95) 579-54-89
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
Информация для заказа
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Sokany |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Материал корпуса | Нержавеющая сталь, Пластик |
| Потребляемая мощность | 8 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип питания | Сеть 220 В |
| Цвет корпуса | Фиолетовый |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 0.2 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Габарити приладу (ВхШхГ), см | 15 x 6.5 |
| Додаткові характеристики | два режими роботи|ергономічний дизайн ручки|захисна металева сітка|знімний прозорий відсік для збору катишек|кількість лез: 3 шт|матеріал леза: нержавіюча сталь |
| Назначение | видаляє ворс з одягу, оббивки, ковдр та іншого текстилю, Для одежды |
| Тип | машинка для видалення ковтунців |
- Цена: 289 ₴
