Источник бесперебойного питания для роутера TTN DCP-018W (18 W, 10400 mAh) (Уцененный)

-27%
- Готово к отправке
- Код: 14175137
1 099 ₴
799 ₴
+380 (95) 579-54-89
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
Информация для заказа
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 0.26 кг |
| Технические характеристики | |
| Время зарядки | 2.5 час |
| Максимальная мощность | 18 Вт |
| Тип ИБП | Резервный (Off-line или Standby) |
| Основные | |
| Гарантийный срок | 3 мес |
| Интерфейс для подключения внешних устройств | DC |
| Тип монтажа | Поверхностный |
| Пользовательские характеристики | |
| Дополнительно | живлення від блока роутера на 18 Вт |
| Загальна ємність батареї, мАгод | 10400 |
| Комплектация | блок живлення в комплект не входить |
| Кількість вбудованих акумуляторів | 4 |
| Максимальна вхідна напруга без переходу на батарею, В | 265 |
| Мінімальна вхідна напруга без переходу на батарею, В | 85 |
| Причина уцінки товару | незначні потертості і подряпина |
| Стан товару | Уцінений |
| Час автономної роботи з максимальним навантаженням | 5 годин 30 хвилин |
- Цена: 799 ₴





