Электромагнитный замок Yli Electronic YM-280H (LED)
-2%
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 14246367
2 599 ₴
2 539 ₴
Показать оптовые цены+380 (95) 579-54-89
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Электромагнитный замок Yli Electronic YM-280H (LED)
2 599 ₴2 539 ₴
В наличииХарактеристики
Информация для заказа
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | YLI Electronic |
| Состояние | Новое |
| Общие | |
| Гарантийный срок | 3 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 2.4 |
| Вольтаж | 12/24 В DC |
| Питание | DC 12/24 В |
| Колір замка | сріблястий |
| Комплектация | відповідна частина, електромагнітний замок з кріпильною планкою, кріпильний комплект, монтажний стікер з розміткою, інструкція |
| Матеріал двері | дерев'яні, метал, металопластикові, пластикові, протипожежні |
| Материал замка | замок: анодований алюміній, матеріал відповідної частини: цинк |
| Особенности | зі світлодіодною індикацією |
| Назначение | для банків, для бізнес-центрів, для вхідних дверей, для домофонів, для офісів, для систем контролю доступу |
| Робоча температура, ° С, °С | від -10°C до +55°C |
| Розміри, мм | відповідна планка: 180 x 38.8 x 13.2|замок з кріпильною планкою: 235 x 26.5 x 43 |
| Сила удержания | 280 |
| Споживаний струм, А | 250 мА|500 мА |
| Спосіб встановлення | накладний |
| Стан товару | Новий |
| Тип | електромагнітний замок (накладний) |
- Цена: 2 539 ₴
