Электромагнитный замок Tyto LM-280F-LED

- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 14246907
849 ₴
Показать оптовые цены+380 (95) 579-54-89
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
Информация для заказа
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Tyto |
| Материал замка | Анодированный алюминий |
| Состояние | Новое |
| Общие | |
| Гарантийный срок | 3 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 1.9 |
| Вольтаж | 12в |
| Питание | 12V DC / 0.4A |
| Колір замка | світло-сірий |
| Комплектация | відповідна планка: 180х38х11 мм |
| Матеріал двері | дерев'яні, метал, металопластикові, пластикові, скляні |
| Особенности | з датчиком стану дверей, зі світлодіодною індикацією |
| Назначение | для вузьких дверей, для металевих дверей, для металевих, дерев'яних, металопластикових та броньованих дверей, для скляних дверей, для хвірток |
| Робоча температура, ° С, °С | від -10 °C до +50 °C |
| Розміри, мм | 250 x 47 x 25.5 |
| Сила удержания | 280 |
| Споживаний струм, А | 0.42 |
| Спосіб встановлення | накладний |
| Стан товару | Новий |
| Тип | електромагнітний замок (накладний) |
- Цена: 849 ₴

