Блендер Sokany HB-748 Black Silver

- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 14255087
919 ₴
Показать оптовые цены+380 (95) 579-54-89
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sokany |
| Импульсный режим | Нет |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество скоростей | 2 |
| Материал корпуса | Пластик, Металл |
| Питание | Сеть 220В |
| Потребляемая мощность | 700 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип блендера | Погружной |
| Цвет | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 0.75 кг |
| Характеристики погружного блендера | |
| Материал погружной части | нержавеющая сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Дополнительно | 3 в 1|висока швидкість|захист від розбризкування|контейнер для зберігання|прогумована ручка |
| Керування | механічне |
| Комплектация | блендер погружной ручной Sokany HB-748 с турборежимом |
| Конструкция | занурювальний|ручний |
| Напряжение (В) | 220-240 |
| Насадки | вінчик для збивання, диск для шинкування / нарізки, для пюре, для соусів, насадка для збивання, насадка-міксер, подрібнювач, терка для дерунів |
| Програми приготування | для дитячого харчування, для смузі, для соусів, для спінювання, коління льоду |
| Розмір, см | 38 |
| Турборежим | Да |
- Цена: 919 ₴

