Датчик движения ITV U-Prox PIR Cam White

- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 14256417
3 899 ₴
3 889 ₴
Показать оптовые цены+380 (95) 579-54-89
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ITV |
| Гарантийный срок | 3 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага, г | 210 |
| Дальність детектування руху, м | 12 |
| Питание | 2 x CR123A (3 В) |
| Цвет | Белый |
| Комплектация | батареї 2 x CR123A, датчик руху, універсальний кронштейн |
| Максимальний радіус виявлення, м | 12 |
| Материал | Пластик |
| Освітленість, Lux, Lx | не менше 6500 лк |
| Підключення | бездротове |
| Робоча температура, °С | від -10°C до +55°C |
| Розміри, мм | 130 х 70 х 46.5 |
| Состояние | Новое |
| Стан товару | Новий |
| Совместимость | U-Prox |
| Тип | датчик руху з фотокамерою для верифікації тривог |
| Тип монтажа | накладний |
| Швидкість виявлення об'єкта | 0.3 - 3 м/с |
- Цена: 3 889 ₴




