Триммер BaByliss PRO FX7870IBPE Boost + Chameleon

- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 14258407
5 969 ₴
Показать оптовые цены+380 (95) 579-54-89
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | BaByliss PRO |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Минимальная длина стрижки | 0.1 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип питания | Сеть 220 В, Аккумулятор |
| Тип прибора | Машинка для стрижки бороды и усов |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Вес | 0.234 кг |
| Время заряда аккумулятора | 4 час |
| Время работы от аккумулятора | 180 мин |
| Материал лезвий | Титан |
| Ширина лезвия | 40 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора, мАгод | 3300 |
| Вага в упаковці, кг | 0.6 |
| Додаткові характеристики | ергономічний та збалансований корпус|мотор розроблений спільно з Ferrari|низький рівень шуму та вібрації|система адаптації до напруги (110 – 240 В)|швидкість мотора: 7200 об/хв |
| Діапазон установки довжини ножового блоку, мм | 0.1-0.5 |
| Комплектация | викрутка, документація, зарядний пристрій, захисний ковпачок, олія для змащування, тример, щіточка для очищення, інструмент для налаштування ножового блоку |
| Максимальная длина стрижки | 0.5 мм |
| Материал корпуса | Металл |
| Особенности | LED індикатор заряджання, відкритий T-подібний ножовий блок, можливість регулювання зрізу під «нульовий зазор», петля для підвішування, прогумована ручка з ромбовидною текстурою |
| Сфера использования | професійний |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Тип встановлення довжини | нерегульований ножовий блок |
| Тип мотора | безщітковий|цифровий |
| Цвет | Хамелеон |
- Цена: 5 969 ₴



