Блендер Ariete 583 POSITANO

-1%
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 14260777
3 899 ₴
3 879 ₴
Показать оптовые цены+380 (95) 579-54-89
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ariete |
| Импульсный режим | Да |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество скоростей | 4 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Питание | Сеть 220В |
| Потребляемая мощность | 1000 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип блендера | Стационарный |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 3.96 кг |
| Характеристики стационарного блендера | |
| Материал кувшина блендера | стекло |
| Объем кувшина | 1.5 л |
| Характеристики погружного блендера | |
| Материал погружной части | металл |
| Пользовательские характеристики | |
| Дополнительно | нековзні ніжки|ніж з нержавіючої сталі|самоочищення|склянка з кришкою|технологія CrossBlades з ножем із 4 лезами |
| Керування | механічне |
| Комплектация | блендер, гарантійний талон, чаша, інструкція |
| Конструкция | стаціонарний |
| Насадки | для розколювання льоду |
| Програми приготування | збивання, змішування, подрібнення |
| Розмір, см | 40.5 x 21.5 x 18.5 |
| Турборежим | Нет |
| Цвет | різнокольоровий |
- Цена: 3 879 ₴



