Блендер Ariete 583 CAPRI

-2%
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 14260787
3 499 ₴
3 429 ₴
Показать оптовые цены+380 (95) 579-54-89
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ariete |
| Импульсный режим | Да |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество скоростей | 4 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Питание | Сеть 220В |
| Потребляемая мощность | 1000 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип блендера | Стационарный |
| Цвет | Белый |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 3.96 кг |
| Характеристики стационарного блендера | |
| Материал кувшина блендера | стекло |
| Объем кувшина | 1.5 л |
| Пользовательские характеристики | |
| Дополнительно | глечик з мірною шкалою|леза з нержавіючої сталі|отвір у кришці для додавання інгредієнтів|проста очистка|протиковзкі ніжки|система захисту від випадкового запуску |
| Керування | механічне |
| Конструкция | стаціонарний |
| Кількість чаш, шт | 1 |
| Насадки | ніж для подрібнення |
| Програми приготування | для смузі, коління льоду |
| Розмір, см | 21.5 x 18.5 x 40.5 |
- Цена: 3 429 ₴



