Источник бесперебойного питания Eaton 9SX 6000i RT3U G2 (9SX6KIRT3UG2)

-2%
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 14276647
246 299 ₴
242 509 ₴
Показать оптовые цены+380 (95) 579-54-89
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Eaton |
| Гарантийный срок | 3 мес |
| Емкость аккумулятора | 5 мАч |
| Индикация | Звуковая |
| Интерфейс для подключения внешних устройств | USB, RS232 |
| Материал корпуса | Металл |
| Состояние | Новое |
| Тип монтажа | В стойку |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 43.1 кг |
| Технические характеристики | |
| Время переключения | 0 мс |
| Выходное напряжение | 230 В |
| КПД, не менее | 96.5 % |
| Максимальная мощность | 6000 Вт |
| Напряжение аккумулятора | 192 В |
| Тип ИБП | С двойным преобразованием (On-line) |
| Тип аккумулятора | Свинцово-кислотные (SLA) |
| Форма выходного напряжения | Чистая синусоида |
| Пользовательские характеристики | |
| Вихідна частота, Гц | 50/60 |
| Вхідна напруга, В | 176-276 |
| Вхідний коефіцієнт потужності | >0.99 |
| Додаткові функції та оснащення | дисплей, з подвійним перетворенням, заміна батарей в гарячому режимі, можливість підключення зовнішнього блоку акумуляторів, увімкнення напряму (байпас), функція аварійного вимкнення (EPO), холодний старт |
| Захист | від високовольтних імпульсів, від короткого замикання, від перевантаження, фільтрація перешкод |
| Количество выходных розеток | 11 шт |
| Комплектация | USB-кабель, дБЖ, документація, кабель живлення, кронштейни для монтажу в стійку |
| Кількість вбудованих акумуляторів, шт | 15 |
| Кількість виходів (навантаження/фільтр) | 11/0 |
| Повна потужність, В·А | 6000 |
| Назначение | для комп'ютерної техніки, Для сервера |
| Робоча температура, °С | 0 - +40 |
| Розмір, мм | 130 x 440 x 684 |
| Рівень шуму, дБ | <40 |
| Спотворення вихідної напруги | 1 |
| Частота тока | 40 - 70 |
- Цена: 242 509 ₴





