Корпус для ПК Aerocool Hexform-G-BK-v2 Black (ACCX-PV38004.11) 600W

- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 14278877
2 349 ₴
2 339 ₴
Показать оптовые цены+380 (95) 579-54-89
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AeroCool |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество USB-портов | 1 |
| Количество внутренних отсеков 3,5" | 2 |
| Материал корпуса | Пластик, Сталь, Стекло |
| Мощность блока питания | 600 Вт |
| Особенности | Вход для микрофона, Система организации кабелей, Выход на наушники |
| Расположение БП | Нижнее |
| Слоты расширения | 4 шт |
| Состояние | Новое |
| Способы установки | Вертикальный |
| Форм-фактор | microATX |
| Цвет корпуса | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| PSU (живлення материнської плати) | ATX |
| Безгвинтове кріплення | немає |
| Вбудовані вентилятори | 3 x 120 мм FRGB |
| Габариты (мм) | 207.5 x 377 x 358 |
| Дополнительно | підтримка СВО: до 360 мм на передній панелі, до 240 мм на верхній панелі |
| Колір лицьової панелі | чорний |
| Кількість 2,5" відсіків | 2 |
| Максимальна висота процесорного кулера, мм | 159 |
| Механізм відкривання | знімається бічна стінка |
| Можливість встановлення довгих відеокарт, мм | 296 (без переднього радіатора) |
| Місця під додаткові вентилятори/розташування | 1 х 120 мм/задня панель, 2 х 120 мм/верхня панель, 2 х 120/140 мм/передня панель |
| Розташування вбудованих вентиляторів | 1 x 120 мм на задній панелі, 2 х 120 мм/на передній панелі |
| Типоразмер | Mini-Tower |
| Товщина металу шасі, мм | 0.5 |
- Цена: 2 339 ₴





