Корпус для ПК Chieftec BW-01B-OP Black без БП

- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 14278887
5 869 ₴
Показать оптовые цены+380 (95) 579-54-89
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Chieftec |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество USB-портов | 1 |
| Количество внутренних отсеков 3,5" | 6 |
| Материал корпуса | Сталь, Пластик |
| Назначение | Рабочая станция |
| Особенности | Вход для микрофона, Система организации кабелей, Выход на наушники, Окно для установки кулера CPU |
| Расположение БП | Нижнее |
| Слоты расширения | 7 шт |
| Состояние | Новое |
| Способы установки | Вертикальный |
| Типоразмер | Midi-Tower |
| Форм-фактор | Mini-ITX |
| Цвет корпуса | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 8.23 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Индикаторы | HDD|Power |
| Безгвинтове кріплення | у відсіках 3.5" і 5.25" |
| Вбудовані вентилятори | 1 x 120 мм |
| Габариты (мм) | 510 x 200 x 465 |
| Дополнительно | поддержка систем водяного охлаждения: 240 мм radiator сверху + 360 мм radiator спереди |
| Знімні кошики для HDD | є |
| Колір лицьової панелі | чорний |
| Кількість 2,5" відсіків | 4 |
| Кількість 5,25 "відсіків | 2 |
| Максимальна висота процесорного кулера, мм | 157 |
| Механізм відкривання | знімаються бічні панелі |
| Можливість встановлення довгих відеокарт, мм | 410 |
| Мощность блока питания | без блока живлення |
| Місця під додаткові вентилятори/розташування | верхня панель: 3 x 120/140 мм, задня панель: 1 x 120 мм, передня панель: 2 x 120/140 мм |
| Розташування вбудованих вентиляторів | 1 x 120 мм на задній панелі |
| Товщина металу шасі, мм | 0.6 |
| Форм-фактор жорсткого диска | 2.5", 3.5" |
- Цена: 5 869 ₴





