Мясорубка Grunhelm AMG148B

- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 14283947
1 349 ₴
Показать оптовые цены+380 (95) 579-54-89
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GRUNHELM |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Количество решеток | 2 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Номинальная мощность | 300 Вт |
| Производительность мясорубки | 1.5 кг/мин |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 2.1 кг |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Материал лотка | металл |
| Цвет корпуса | Черный |
| Толкатель | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Дополнительно | відсік для шнура|довжина мережевого шнура 1.2 м|максимальний час безперервної роботи 15 хв|низький рівень шуму під час роботи|прогумовані ніжки|проста збірка та керування однією кнопкою (вмикання / вимкнення / реверс)|ручка для перенесення |
| Додаткові насадки | для ковбасних виробів, для приготування пюре, насадка для кеббе та сосисок |
| Дополнительные функции | Защита от перегрузки|захист мотора від перегріву|реверс (зворотний хід) |
| Питание | Сеть |
| Максимальна потужність, Вт | 1400 |
| Розміри | 29.5 x 23.5 x 28.8 см |
| Тип | електром'ясорубка |
- Цена: 1 349 ₴



