Монитор Acer Vero CB242YP6bipr Black 23.8" (UM.QB2EE.602)

- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 14417137
5 529 ₴
Показать оптовые цены+380 (95) 579-54-89
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Acer |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Диагональ экрана | 23.8 дюйм |
| Разрешение экрана | Full HD (1920×1080) |
| Состояние | Новое |
| Тип LED подсветки | WLED |
| Тип матрицы | IPS |
| Формат экрана | 16:9 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Частота обновления | 144 Гц |
| Размеры | |
| Вес | 4.99 кг |
| Экран | |
| Время отклика | 1 мс |
| Тип покрытия экрана | Матовый |
| Угол обзора по вертикали | 178 град. |
| Угол обзора по горизонтали | 178 град. |
| Яркость | 250 cd/m² |
| Интерфейсы | |
| Вход/Выход | HDMI, DisplayPort, VGA |
| Питание | |
| Потребляемая мощность | 16.5 Вт |
| Пользовательские характеристики | |
| Адаптивна синхронізація | Adaptive-Sync |
| Вага без підставки, кг | 2.64 |
| Варіанти регулювання положення дисплея, ° | нахил: від -5° до +35 |
| Габарити упаковки, мм | 54 х 24 х 25 см |
| Динамічна контрасність | 100 000 000: 1 |
| Дополнительные возможности | BlueLight Shield Pro |
| Контрастность хххх:1 | 1500: 1 |
| Максимальна кількість кольорів, млн | 16.7 |
| Максимальна споживча потужність при роботі, Вт | 33 |
| Особливості конструкції | VESA 100 x 100, безрамковий (сinema screen), поворот екрану (Pivot), поворотний екран, регулювання за висотою, регулювання нахилу |
| Регулювання підставки по висоті, мм | 165 |
| Розміри, мм | 539.5 x 535.94 x 245.11 |
| Розширена колірна гамма | 99% sRGB |
| Тип монітора | монітор |
| Фірмові технології | BlueLightShield|Comfyview|Eye Care|flicker-free|low dimming |
| Частота горизонтальної розгортки, кГц | 31.469 - 159.837 |
- Цена: 5 529 ₴





