Монитор Acer PE270KTbmiiphcuzx Black 27" (UM.HP0EE.014)

- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 14417227
31 669 ₴
Показать оптовые цены+380 (95) 579-54-89
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Acer |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Диагональ экрана | 27 дюйм |
| Разрешение экрана | 4K Ultra HD (3840×2160) |
| Состояние | Новое |
| Тип | ЖК-монитор |
| Тип LED подсветки | WLED |
| Тип матрицы | IPS |
| Формат экрана | 16:9 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Частота обновления | 72 Гц |
| Размеры | |
| Вес | 8.6 кг |
| Экран | |
| Время отклика | 0.5 мс |
| Размер пикселя по горизонтали | 0.155 мм |
| Тип покрытия экрана | Матовый |
| Угол обзора по вертикали | 178 град. |
| Угол обзора по горизонтали | 178 град. |
| Интерфейсы | |
| Вход/Выход | HDMI, DisplayPort, USB |
| Питание | |
| Потребляемая мощность | 34 Вт |
| Потребляемая мощность в режиме ожидания | 0.5 Вт |
| Потребляемая мощность в спящем режиме | 0.3 Вт |
| Пользовательские характеристики | |
| Адаптивна синхронізація | Adaptive-Sync |
| Вага без підставки, кг | 8.6 |
| Варіанти регулювання положення дисплея, ° | swivel - 180/+ 180|нахил: -5° - +60 |
| Дополнительные возможности | 8bit+FRC (10-bit)|HDR 400 True Black|Picture by Picture|kVM-перемикач|вбудована 8 Мп веб-камера з мікрофонним масивом|зарядка пристроїв через USB-C (90 Вт)|сенсорний екран (PCAP) з підтримкою Active Stylus|слот для замка Kensington |
| Контрастность хххх:1 | 1000: 1 |
| Максимальна кількість кольорів, млн | 1073 |
| Максимальна споживча потужність при роботі, Вт | 180 |
| Особливості конструкції | VESA 100 x 100, безрамковий (сinema screen), поворот в сторони (Swivel), регулювання за висотою, регулювання нахилу |
| Регулювання підставки по висоті, мм | регулювання підставки по висоті + (200) |
| Розміри, мм | без підставки: 623.8 x 406 x 51.1|з підставкою: 623.8 x (260.6-499.6) x 321.1 |
| Розширена колірна гамма | 99% DCI-P3 |
| Тип монітора | професійний |
| Фірмові технології | Acer Display Widget|BlueLightShield|Flicker-Less|Quantum Dot|Ultra Low Latency|ZeroFrame|visioncare 1.0|точність передачі кольору Delta E<1 |
- Цена: 31 669 ₴




