Монитор Xiaomi G Pro 27Qi 2026 Black 27" (ELA6394EU)

- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 14417567
16 759 ₴
Показать оптовые цены+380 (95) 579-54-89
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Xiaomi |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Диагональ экрана | 27 дюйм |
| Разрешение экрана | 2560х1440 |
| Состояние | Новое |
| Тип | ЖК-монитор |
| Тип матрицы | IPS |
| Формат экрана | 16:9 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Частота обновления | 180 Гц |
| Размеры | |
| Вес | 6 кг |
| Экран | |
| Время отклика | 1 мс |
| Размер пикселя по горизонтали | 0.23 мм |
| Угол обзора по вертикали | 178 град. |
| Угол обзора по горизонтали | 178 град. |
| Интерфейсы | |
| Вход/Выход | HDMI, DisplayPort |
| Питание | |
| Потребляемая мощность | 65 Вт |
| Пользовательские характеристики | |
| Адаптивна синхронізація | AMD FreeSync|Adaptive-Sync |
| Вага без підставки, кг | 3.9 |
| Варіанти регулювання положення дисплея, ° | від - 5 до + 35 |
| Дополнительные возможности | приціл|підтримка HDR (HDR 10)|стабілізація чорного кольору |
| Контрастность хххх:1 | 1000: 1 |
| Максимальна кількість кольорів, млн | 1070 |
| Максимальна споживча потужність при роботі, Вт | 65 |
| Особливості конструкції | VESA 75 x 75, поворот екрану (Pivot), поворотний екран, регулювання за висотою |
| Регулювання підставки по висоті, мм | 120 |
| Розміри, мм | 613.3 x 521.2 x 227.3 |
| Розширена колірна гамма | 100% sRGB|99% AdobeRGB|99% DCI-P3 |
| Тип LED подсветки | Mini LED |
| Тип монітора | ігровий |
| Тип покрытия экрана | антивідблискове |
| Фірмові технології | HDR10|TUV Rheinland Eye Comfort|flicker-free |
| Яркость | 2000 |
- Цена: 16 759 ₴





