Монитор Asus ProArt OLED PA27UCDMR Silver 26.5" (90LM04NE-B01K71)

- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 14417607
70 419 ₴
Показать оптовые цены+380 (95) 579-54-89
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Asus |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Диагональ экрана | 26.5 дюйм |
| Разрешение экрана | 4K Ultra HD (3840×2160) |
| Состояние | Новое |
| Тип | ЖК-монитор |
| Тип матрицы | QD-OLED |
| Формат экрана | 16:9 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Частота обновления | 240 Гц |
| Размеры | |
| Вес | 7.2 кг |
| Экран | |
| Время отклика | 0.1 мс |
| Размер пикселя по горизонтали | 0.155 мм |
| Тип покрытия экрана | Матовый |
| Угол обзора по вертикали | 178 град. |
| Угол обзора по горизонтали | 178 град. |
| Интерфейсы | |
| Вход/Выход | HDMI, DisplayPort, USB, USB Type-C, Thunderbolt |
| Питание | |
| Потребляемая мощность | 25.3 Вт |
| Потребляемая мощность в режиме ожидания | 0.45 Вт |
| Пользовательские характеристики | |
| Адаптивна синхронізація | Adaptive-Sync |
| Вага без підставки, кг | 7.2 |
| Варіанти регулювання положення дисплея, ° | нахил: від -5° до +20|обертання (Pivot): ±90 |
| Габарити упаковки, мм | 550x700x270 |
| Динамічна контрасність | 1500 000 :1 |
| Дополнительные возможности | HLG|безрамковий (Cinema screen)|фабричне калібрування кольору |
| Контрастность хххх:1 | 1 500 000: 1 |
| Максимальна кількість кольорів, млн | 1070 |
| Особливості конструкції | VESA 100 x 100, безрамковий (сinema screen), поворот екрану (Pivot), регулювання за висотою, регулювання нахилу |
| Регулювання підставки по висоті, мм | 0 - 130 |
| Розміри, мм | 608.9 x 354 x 47.4 (без підставки)|608.9 x 571.8 x 228 (з підставкою) |
| Розширена колірна гамма | 100% sRGB|99% DCI-P3|широке колірне охоплення (P3) |
| Тип LED подсветки | вбудовані динаміки |
| Тип монітора | професійний |
| Фірмові технології | Color Calibration|Low Blue Light|ProArt Palette|Quantum Dot|VESA DisplayHDR 400|display widget|pip/pbp|гніздо для замка Kensington |
- Цена: 70 419 ₴






