Монитор Asus ROG Strix OLED XG32UQDMS Black 31.5" (90LM0CV0-B01371)

- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 14417617
52 039 ₴
Показать оптовые цены+380 (95) 579-54-89
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Asus |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Диагональ экрана | 31.5 дюйм |
| Разрешение экрана | 4K Ultra HD (3840×2160) |
| Состояние | Новое |
| Тип матрицы | QD-OLED |
| Формат экрана | 16:9 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Частота обновления | 240 Гц |
| Размеры | |
| Вес | 6.6 кг |
| Экран | |
| Время отклика | 0.03 мс |
| Размер пикселя по горизонтали | 0.18 мм |
| Угол обзора по вертикали | 178 град. |
| Угол обзора по горизонтали | 178 град. |
| Интерфейсы | |
| Вход/Выход | HDMI, DisplayPort, USB |
| Питание | |
| Потребляемая мощность | 44 Вт |
| Потребляемая мощность в режиме ожидания | 0.5 Вт |
| Пользовательские характеристики | |
| Адаптивна синхронізація | AMD FreeSync Premium Pro|Adaptive-Sync|NVIDIA G-SYNC Compatible |
| Вага без підставки, кг | 4.5 |
| Варіанти регулювання положення дисплея, ° | нахил: від -5° до +20|поворот: ±25 |
| Габарити упаковки, мм | 50x18x86 |
| Контрастность хххх:1 | 1 500 000: 1 |
| Максимальна кількість кольорів, млн | 1073 |
| Особливості конструкції | VESA 100 x 100, поворотний екран, регулювання за висотою, регулювання нахилу |
| Регулювання підставки по висоті, мм | регулювання підставки по висоті + (110) |
| Розміри, мм | 718 x 431 x 74 (без підставки)|718 x 562 x 188 (з підставкою) |
| Розширена колірна гамма | 99% DCI-P3 |
| Тип LED подсветки | USB-концентратор |
| Тип монітора | ігровий |
| Тип покрытия экрана | антивідблискове |
| Фірмові технології | AI Visual|ASUS DisplayWidget Center|ASUS OLED Care|Crosshair|DisplayHDR 400|Dolby Vision|Extreme Low Motion Blur|Game Visual|GamePlus|HDR10|Neo Proximity Sensor|Picture by Picture|Shadow Boost|flicker-free |
- Цена: 52 039 ₴





