Смарточки Ray-Ban Meta Wayfarer Gen 2 Shiny Cosmic Blue /Clear Sapphire (RW4012 6628/MF 53-23)

- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 13707037
18 359 ₴
Показать оптовые цены+380 (95) 579-54-89
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ray Ban |
| Вес | 51 г |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Подключение очков | Bluetooth |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Синий |
| Пользовательские характеристики | |
| Інтерфейс заряджання | USB Type-C |
| Версия Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Довжина дужок | 150 мм |
| Дополнительные функции | вологозахищеність|голосове управління|динаміки|камера|сенсорне управління|ультрафіолетовий захист |
| Елементи керування | голосове, сенсорне |
| Кабель | немає |
| Цвет линз | Прозрачный, Синий |
| Угол обзора | 100 ° |
| Количество микрофонов | 5 |
| Материал оправы | Пластик |
| Микрофон | Встроенный |
| Наявність мікрофону | Да |
| Об'єктив основної камери | ультраширококутний |
| Роздільна здатність зображень | 3024x4032 |
| Роздільна здатність камери | 12 Мп |
| Степень защиты IP | IPX4 |
| Сумісні ОС | Android 10+, iOS 14.4+ |
| Тип конструкции | кісткові |
| Форма лінзи | квадрат |
| Формат запису відео | 1080p 30/60fps, 3K 30fps, 720p 120fps |
| Час заряджання, год | 1 |
| Час роботи від акумулятора, год | працюють в режимі відтворення до 8 |
| Ширина линзы | 50 мм |
| Ширина моста | 23 мм |
- Цена: 18 359 ₴


