Хлебопечка Grunhelm GBM1019

- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 14434337
2 719 ₴
Показать оптовые цены+380 (95) 579-54-89
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GRUNHELM |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество программ выпечки | 19 |
| Максимальный вес выпечки | 0.9 кг |
| Потребляемая мощность | 650 Вт |
| Состояние | Новое |
| Форма выпечки | багет |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 4.5 кг |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Материал корпуса | Пластик |
| Цвет корпуса | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Дополнительно | автопідігрів до 60 хв|світлий|середній|темний |
| Додаткові програми приготування | бродіння (ферментація), випічка, джем, йогурт, кекс, клейкий рис (для десертів), смаження, солодка випічка |
| Дополнительные функции | вибір кольору скоринки|підтримання температури|таймер з відтермінуванням старту|функція паузи |
| Комплектация | гарантійний талон, мірна ложка, мірний стакан, інструкція |
| Мінімальна вага випічки, г | 500 |
| Оснащение | антипригарне покриття|Дисплей|оглядове вікно|підсвічування відсіку для випічки |
| Програми приготування тіста | для дріжджового тіста, тісто |
| Програми приготування хліба | безглютеновий хліб, білий хліб, злаковий хліб, молочний хліб, солодкий хліб, французький хліб, хліб без цукру, хліб на заквасці, цільнозерновой хліб, швидка випічка |
| Розміри, см | 39.9 х 32.6 х 32.7 |
| Сфера использования | Для дома |
- Цена: 2 719 ₴
