Хлебопечка Sokany SK-08146

- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 14434347
5 099 ₴
Показать оптовые цены+380 (95) 579-54-89
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sokany |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество программ выпечки | 15 |
| Максимальный вес выпечки | 1 кг |
| Потребляемая мощность | 700 Вт |
| Состояние | Новое |
| Форма выпечки | багет |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 4.9 кг |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Материал корпуса | Пластик, Нержавеющая сталь |
| Цвет корпуса | Нержавеющая сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Дополнительно | звуковий сигнал|протиковзні ніжки|світлий|середній|темний|інтуїтивна панель |
| Додаткові програми приготування | багети, варення, джем, кекс |
| Дополнительные функции | автоматичне вимкнення|вибір кольору скоринки|вибір розміру хліба|Защита от перегрева|збереження програми при перебоях електроенергії|програма швидкої випічки|підтримання температури|таймер з відтермінуванням старту |
| Комплектация | лопатка для замішування, мірна ложка, мірний стакан, форма для випічки, хлібопічка, інструкція |
| Мінімальна вага випічки, г | 450 |
| Оснащение | антипригарне покриття|Дисплей|оглядове вікно|підсвічування відсіку для випічки|цифрове керування |
| Програми приготування тіста | тісто |
| Програми приготування хліба | безглютеновий хліб, житній хліб, пшеничний хліб, французький хліб, цільнозерновой хліб |
| Розміри, см | 36.6 x 36.6 x 34.4 |
| Сфера использования | Для дома |
- Цена: 5 099 ₴





