Регистратор видеонаблюдения Tyto N1L-08 NVR

- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 14435957
2 699 ₴
Показать оптовые цены+380 (95) 579-54-89
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tyto |
| Операционная система | Linux |
| Состояние | Новое |
| Общие | |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| HDMI | 3840x2160 (4K) |
| VGA | 1920x1080 |
| Аудіо | 1xRCA |
| Видеовыход | 1 x HDMI, 1 x VGA |
| Дополнительно | 8xIP камер |
| Питание | DC 12 В |
| Зовнішні інтерфейси | 1 x RJ45 |
| Число аудиовходов | 1 x RCA |
| Кількість відеовходів | 8 x IP |
| Можливості запису | 8MP |
| Накопичувачі | 1 x HDD SATA до 8 ТБ |
| Перегляд з мобільних пристроїв | iOS, Android |
| Порти і роз'єми | 1 x HDMI|1 x LAN|1 x VGA|2 x USB 2.0 |
| Послідовний порт | RS485 |
| Робоча вологість, % | 90 |
| Робоча температура, °С | від -10 до +55 °C |
| Роздільна здатність при записі | 3840 x 2160 |
| Розмір, мм | 300 x 230 x 53 |
| Стан товару | Новий |
| Стиснення відео | H.264|H.265 |
| Тип | мережевий відеореєстратор (NVR) |
| Тип интерфейса | IP |
- Цена: 2 699 ₴



