Регистратор видеонаблюдения Tiandy TC-R3105 Spec: I/B/P4/Eu/L/S/V2.0

-9%
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 14436067
2 549 ₴
2 309 ₴
Показать оптовые цены+380 (95) 579-54-89
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | TIANDY |
| Состояние | Новое |
| Общие | |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| HDMI | 1920x1080 |
| VGA | є |
| Аудіо | 1xRCA |
| Вес (кг) | 0.4 |
| Видеовыход | 1 x HDMI, 1 x VGA |
| Дополнительно | підтримка PoE|підтримка аналітики камер |
| Питание | DC48V |
| Зовнішні інтерфейси | 1 x RJ45, 2 х USB 2.0, 4 x RJ-45 (PoE) |
| Число аудиовходов | 1 x 3.5 мм |
| Кількість відеовходів | 5xIP |
| Можливості запису | 6 Мп |
| Накопичувачі | 1 x HDD SATA до 10 ТБ |
| Перегляд з мобільних пристроїв | EasyLive Plus |
| Робоча вологість, % | 10-90 |
| Рабочее напряжение (В) | 12 |
| Робоча температура, °С | від -10 до +55 °C |
| Роздільна здатність при записі | 1280 х 720|1600 x 1200|176 x 144|1920 x 1080|2048 x 1536|2560х1440|2592x1944|3072х2048|352 x 240|528 x 384|640 x 480|704 x 240|704 x 576 |
| Розмір, мм | 200 x 200 x 43 |
| Споживана потужність, Вт | < 10 (без HDD та PoE) |
| Стан товару | Новий |
| Стиснення відео | H.264|H.265|H.265 +|S+264|S+265 |
| Тип | мережевий відеореєстратор (NVR) |
| Тип интерфейса | IP |
- Цена: 2 309 ₴


