Игровое кресло Cougar Defensor S Jet Gray F

-3%
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 14489797
17 199 ₴
16 619 ₴
Показать оптовые цены+380 (95) 579-54-89
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Cougar |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество колесиков | 5 шт |
| Максимально допустимая нагрузка | 150 кг |
| Основание кресла | Крестовина с колесиками |
| Состояние | Новое |
| Тип кресла | геймерское |
| Цвет | Серый |
| Габаритные размеры кресла | |
| Вес кресла | 29.2 кг |
| Глубина кресла | 89 см |
| Ширина кресла | 66 см |
| Размеры спинки и сидения | |
| Глубина сиденья | 53 см |
| Ширина сиденья | 48 см |
| Материал изготовления кресла | |
| Основной обивочный материал | ткань |
| Подлокотник | пластик |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Особенности | Усиленная основа |
| Тип механизма | Butterfly |
| Цвет каркаса | Серый |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота моделі, см | 129.5-131 |
| Висота сидіння, см | 49-57 |
| Габарити спинки, мм | 850 x 570 мм |
| Діаметр основи, см | 75 |
| Комплектация | подушка для шиї |
| Крестовина | сталь |
| Материал сиденья | формований поліуретан високої густини |
| Механізм нахилу спинки, ° | 90 - 155 |
| Оснащение | подушка-поперековий валик|підголівник|підлокітники |
| Особливості конструкції | 4D налаштування підлокотника (в усіх напрямках), ергономічна конструкція: по, задня кишеня для зберігання, знімні подушки для шиї та попереку, регульована підтримка поясниці, формована піна високої щільності |
| Регулировка | висоти сидіння, кута нахилу спинки, підлокітників по вертикалі, підлокітників по горизонталі, сили відхилення під вагу сидячого, фіксація крісла в певному положенні |
| Розмір коліс, мм | збільшені колеса |
| Розміри сидіння, мм | 530 х 480 |
- Цена: 16 619 ₴



