Игровое кресло Sihoo DORO S100 Mesh Black (S100-M301)

-21%
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 14489867
19 999 ₴
15 799 ₴
Показать оптовые цены+380 (95) 579-54-89
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | SIHOO |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Максимально допустимая нагрузка | 125 кг |
| Основание кресла | Крестовина с колесиками |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Черный |
| Габаритные размеры кресла | |
| Вес кресла | 20.7 кг |
| Материал изготовления кресла | |
| Крестовина | алюминий |
| Основной обивочный материал | Сетка |
| Подлокотник | пластик |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Регулировка | Высота подголовника |
| Тип механизма | Газлифт |
| Цвет каркаса | Черный |
| Размеры спинки и сидения | |
| Ширина сиденья | 52.4 см |
| Ширина спинки | 45 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота моделі, см | 108.5-123 |
| Висота підлокітників, см | 61-76 |
| Висота сидіння, см | 44-52 |
| Габарити спинки, мм | 720 х 450 мм |
| Діаметр основи, см | 70 |
| Комплектация | кріпильний комплект, крісло в розібраному вигляді, інструкція |
| Максимальний зріст, см | 195 |
| Материал колес | прогумовані |
| Материал сиденья | формований поліуретан високої густини |
| Механізм нахилу спинки, ° | 135 |
| Оснащение | подушка-поперековий валик|підголівник|підлокітники |
| Особливості конструкції | 4D налаштування підлокотника (в усіх напрямках), анатомічна форма спинки, подвійна динамічна поперекова підтримка, посилена алюмінієва база, регульована висота спинки, регулювання підлокітників в 4-х напрямках (4D) |
| Розміри сидіння, мм | 524 х 435 |
| Тип кресла | ергономічне крісло |
- Цена: 15 799 ₴



