Серверный шкаф Gear GWMSN-15U-600-600G

- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 14524137
6 819 ₴
Показать оптовые цены+380 (95) 579-54-89
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gear |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Baгa | 25.57 |
| Гарантийный срок | 3 |
| Глибина, мм | 600 |
| Зовнішні габарити (ВхДхШ), мм | 750 x 600 x 600 |
| Цвет | Черный |
| Комплектация | 1 х набір для монтажу, 1 х полиця 19", 2 пари 19" напрямних (з маркуванням юнітів) |
| Конструкция | збірний |
| Кількість передбачених місць під вентилятори | 1 |
| Максимальная нагрузка (кг) | 70 |
| Матеріал виконання | двері: загартоване скло, сталь (1.0-1.5 мм) |
| Стан товару | Новий |
| Тип | монтажна шафа настінна, монтажна шафа підлогова |
| Формат | 15u, 19" |
| Ширина, мм | 600 |
- Цена: 6 819 ₴


