Серверный шкаф Gear GWMSN-33U-600-600G

- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 14524157
26 029 ₴
Показать оптовые цены+380 (95) 579-54-89
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gear |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Baгa | 0.1 |
| Гарантийный срок | 3 |
| Глибина, мм | 600 |
| Зовнішні габарити (ВхДхШ), мм | 1470 x 600 x 600 |
| Цвет | Серый |
| Комплектация | 2 пари 19" напрямних (з маркуванням юнітів), шафа 19" |
| Конструкция | збірний |
| Кількість передбачених місць під вентилятори | 1 |
| Максимальная нагрузка (кг) | 800 |
| Матеріал виконання | скло загартоване 4.0 мм (скляні двері)., сталь |
| Стан товару | Новий |
| Тип | монтажна шафа підлогова |
| Формат | 19", 33u |
| Ширина, мм | 600 |
- Цена: 26 029 ₴

