Монитор Asus ROG Strix XG27UQDMS Black 26.5" (90LM0CW0-B01971)

- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 14574667
44 799 ₴
Показать оптовые цены+380 (95) 579-54-89
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Asus |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Диагональ экрана | 26.5 дюйм |
| Разрешение экрана | 4K Ultra HD (3840×2160) |
| Состояние | Новое |
| Тип | ЖК-монитор |
| Тип матрицы | QD-OLED |
| Формат экрана | 16:9 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Частота обновления | 240 Гц |
| Размеры | |
| Вес | 7.44 кг |
| Экран | |
| Время отклика | 0.03 мс |
| Размер пикселя по горизонтали | 0.15525 мм |
| Тип покрытия экрана | Матовый |
| Угол обзора по вертикали | 178 град. |
| Угол обзора по горизонтали | 178 град. |
| Яркость | 1000 cd/m² |
| Интерфейсы | |
| Вход/Выход | HDMI, DisplayPort, USB |
| Пользовательские характеристики | |
| Адаптивна синхронізація | AMD FreeSync Premium Pro|Adaptive-Sync|NVIDIA G-SYNC Compatible |
| Варіанти регулювання положення дисплея, ° | нахил: +20° - -5|обертання (Pivot): +90° - -90|поворот: +45° - -45 |
| Габарити упаковки, мм | 860 x 160 x 500 |
| Дополнительные возможности | smart tv tizen™ + web service microsoft 365 wi-fi 5 + bluetooth 5.2 vesa displayhdr 400 hd |
| Контрастность хххх:1 | 1 500 000: 1 |
| Максимальна кількість кольорів, млн | 1073.7 |
| Особливості конструкції | VESA 100 x 100, безрамковий (сinema screen), поворот екрану (Pivot), регулювання за висотою |
| Потребляемая мощность | < 80 |
| Регулювання підставки по висоті, мм | 0 - 120 |
| Розміри, мм | 613 x 509.4 x 168.7 |
| Розширена колірна гамма | 145% sRGB|99% DCI-P3 |
| Тип LED подсветки | HDR |
| Тип монітора | ігровий |
| Фірмові технології | DisplayHDR 400|HDR Ready (HDR 10)|Neo Proximity Sensor|OLED Care Pro|Tandem QD-OLED панель третього покоління|функція рівномірної яскравості |
- Цена: 44 799 ₴
