Источник бесперебойного питания для роутера WGP Mini UPS UPS103C 20000mAh 5V/12V/12V, Li-ion 4 * 5Ah

- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 14575707
2 899 ₴
Показать оптовые цены+380 (95) 579-54-89
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | WGP |
| Гарантийный срок | 3 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип монтажа | Поверхностный |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 0.38 кг |
| Технические характеристики | |
| Максимальная мощность | 25 Вт |
| Тип ИБП | Резервный (Off-line или Standby) |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Время зарядки | 4 - 6 |
| Додатковий фільтр | USB |
| Дополнительно | безперебійне живлення|можливість використання як повербанк|роз’єм DC вихідний: 5.5x2.5 мм|роз’єм DC вхідний: 5.5x2.1 мм|світлодіодний індикатор акумулятора |
| Загальна ємність батареї, мАгод | 20000 |
| Захист | від короткого замикання, від перевантаження, від перегріву |
| Интерфейс для подключения внешних устройств | 1 x USB Type-A 5В/1А, 2 x DC 12В/1А |
| Комплектация | 2 кабелі DC-DC 5.5x2.5 мм завдовжки 51 см, блок живлення в комплект не входить |
| Кількість вбудованих акумуляторів | 4 |
| Кількість виходів (навантаження/фільтр) | 3 |
| Максимальна вхідна напруга без переходу на батарею, В | 240 |
| Мінімальна вхідна напруга без переходу на батарею, В | 12 |
| Номінальне значення вихідної напруги, В | 5/9/12 |
| Розмір, мм | 132 x 79 x 28.5 |
| Стан товару | Новий |
- Цена: 2 899 ₴




