Iiyama TE6514MIS-B2AG AX (TE6514MIS-B2AG AX)

-2%
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 14576557
68 699 ₴
67 539 ₴
Показать оптовые цены+380 (95) 579-54-89
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
Информация для заказа
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Iiyama |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Цвет | Черный |
| Размеры | |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 39 |
| Встроенная память | 64Гб |
| Встроенные динамики | 2 х 18 Вт + 2 х 8 Вт |
| Выходы | HDMI|S/PDIF вихід|USB 3.0|USB-C|аудіовихід 3.5 мм |
| Входы | DP, HDMI, IR, PC AUDIO, RJ45, RS232, USB 3.0, USB-C, VGA |
| Додаткові характеристики | Chromecast|EShare|Miracast|iiWare 12E|iiyama Share|з ops слотом|підтримка AirPlay|підтримка профілів користувачів|ресурс роботи матриці 50 000 годин|сертифікація Google EDLA|функція Palm Rejection|централізоване керування через iiyama DMS |
| Діагональ, " | 65 |
| Комп'ютерний модуль | вбудований ПК |
| Комплектация | антена Wi-Fi, документація, кабель HDMI - HDMI, кабель USB, кабель живлення, кронштейн для кріплення веб-камери, монтажний кронштейн для NUC, пульт ДК, стилус - 2 шт., інструкція користувача |
| Контрастность | 4000: 1 |
| Крепеж | VESA 600 x 400 мм |
| Мережевий інтерфейс | bluetooth|lan|wi-fi |
| Оперативная память | 8Гб |
| Особенности | мікрофон |
| Поверхня екрану | антиблікове покриття|загартоване скло |
| Мощность, Вт | 149 |
| Разрешение | 3840x2160 (4K Ultra HD) |
| Розміри панелі, мм | 1488 x 908 x 86 |
| Состояние | Новое |
| Стан товару | Новий |
| Сумісні ОС | Android |
| Тип | інтерактивний дисплей |
| Тип сенсора | інфрачервоний |
| Час відгуку, мс | 6.5 |
| Яркость | 450 |
- Цена: 67 539 ₴





