Интерактивная панель INTBOARD GT55 - i5-1130G7/DDR4 16Gb/SSD 256Gb/Intel Iris Xe Graphics

-2%
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 14576657
277 599 ₴
272 919 ₴
Показать оптовые цены+380 (95) 579-54-89
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
Информация для заказа
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | INTBOARD |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Цвет | Черный |
| Размеры | |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 28 |
| Встроенная память | 256 Гб |
| Встроенные динамики | 2 x 15 Вт |
| Выходы | аудіовихід 3.5 мм |
| Входы | AUDIO, AV IN, HDMI, TOUCH-USB, USB, USB-C, VGA |
| Додаткові характеристики | підтримка Multitouch |
| Діагональ, " | 55 |
| Комп'ютерний модуль | i5-1250PE/DDR4 16Gb/SSD 512Gb/Intel Iris Xe Graphics, процесор: Intel Core i5-1130G7 |
| Комплектация | OPS ПК з ліцензійним Windows 11 Pro, гарантійний талон, кабель живлення, маркер - 2 шт, настінне кріплення, панель, програмне забезпечення, пульт ДК, телескопічна вказівка, інструкція користувача |
| Контрастность | 5000: 1 |
| Крепеж | настінне кріплення |
| Материал корпуса | Металл, Пластик |
| Мережевий інтерфейс | bluetooth|wi-fi |
| Оперативная память | 16 Гб |
| Поверхня екрану | загартоване скло з антибліковим покриттям |
| Мощность, Вт | 450 |
| Разрешение | 3840x2160 (4K Ultra HD) |
| Розміри панелі, мм | 1265 x 736 x 58 |
| Состояние | Новое |
| Стан товару | Новий |
| Сумісні ОС | Android, iOS, windows |
| Тип | інтерактивний дисплей |
| Тип сенсора | інфрачервоний |
| Час відгуку, мс | < 8 |
| Яркость | 400 |
- Цена: 272 919 ₴


