Интерактивная панель INTBOARD GT65

-2%
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 14576817
86 399 ₴
84 959 ₴
Показать оптовые цены+380 (95) 579-54-89
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
Информация для заказа
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | INTBOARD |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Размеры | |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Диагональ экрана (дюйм) | 65" |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 40 |
| Встроенная память | 32Гб |
| Встроенные динамики | 2 x 15 Вт |
| Выходы | RJ45|S/PDIF вихід|VGA|aV-вихід|аудіовихід 3.5 мм |
| Входы | AUDIO, AV IN, HDMI, MIC, RJ45, RS232, TOUCH-USB, USB 2.0, USB 3.0, VGA, YPBPR, microSD |
| Додаткові характеристики | Bluetooth|Wi-Fi|антиблікове покриття|з ops слотом|підтримка Multitouch |
| Діагональ, " | 65 |
| Цвет | Серый, Черный |
| Комп'ютерний модуль | поставляється опціонально |
| Комплектация | Bluetooth антена, антени, аудіокабель, гарантійний талон, кабель HDMI - HDMI, кабель Touch-USB, кабель USB, кабель VGA, кабель живлення, маркер - 2 шт, настінне кріплення, панель, пз intboard easy start, пульт ДК, телескопічна вказівка, інструкція користувача |
| Контрастность | 4000: 1 |
| Крепеж | VESA 600 x 400 мм |
| Материал корпуса | Алюминий, Металл, Пластик |
| Мережевий інтерфейс | bluetooth|wi-fi |
| Оперативная память | 4Гб |
| Особенности | Камера, мікрофон, сканер відбитка пальця |
| Поверхня екрану | загартоване скло з антибліковим покриттям |
| Мощность, Вт | 650 |
| Разрешение | 3840x2160 |
| Розміри панелі, мм | 1470.9 x 897.5 x 97.5 |
| Состояние | Новое |
| Стан товару | Новий |
| Сумісні ОС | Android, Windows 10, Windows 11, Windows 7, Windows 8, Windows Vista, Windows XP |
| Тип | інтерактивний дисплей |
| Тип сенсора | інфрачервоний |
| Час відгуку, мс | 6 |
| Яркость | 450 |
- Цена: 84 959 ₴






