Интерактивная панель INTBOARD GT86CF W Android 13

-2%
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 14576887
222 499 ₴
218 769 ₴
Показать оптовые цены+380 (95) 579-54-89
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
Информация для заказа
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | INTBOARD |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Цвет | Белый |
| Операционная система | Android |
| Размеры | |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 65 |
| Встроенная память | 32Гб |
| Встроенные динамики | 2 x 15 Вт |
| Выходы | HDMI|S/PDIF вихід|Touch USB|USB 2.0|USB 3.0|aV-вихід|аудіовихід 3.5 мм |
| Входы | AUDIO, AV IN, HDMI, LAN IN, RS232, TOUCH-USB, USB 2.0, USB 3.0, VGA, YPBPR |
| Додаткові характеристики | з ops слотом|підтримка Multitouch |
| Діагональ, " | 86 |
| Комп'ютерний модуль | поставляється опціонально |
| Комплектация | Bluetooth антена, антени, гарантійний талон, кабель HDMI - HDMI, кабель Touch-USB, кабель живлення 1.5 м, маркер - 2 шт, настінне кріплення, панель, пз intboard easy start, пульт ДК, телескопічна вказівка, інструкція користувача |
| Контрастность | 5000: 1 |
| Крепеж | VESA 800 x 600 мм |
| Материал корпуса | Алюминий, Пластик |
| Мережевий інтерфейс | Wi-Fi 2.4/5 ГГц|bluetooth|ethernet |
| Оперативная память | 4Гб |
| Особенности | Камера, мікрофон, сканер відбитка пальця |
| Поверхня екрану | загартоване скло з антибліковим покриттям |
| Мощность, Вт | 650 |
| Разрешение | 3840x2160 (4K UHD) |
| Розміри панелі, мм | 1943.4 x 1194 x 97.5 |
| Состояние | Новое |
| Стан товару | Новий |
| Сумісні ОС | Android, Windows 10, Windows 11, Windows 7, Windows 8, Windows Vista, Windows XP |
| Тип | інтерактивний дисплей |
| Тип сенсора | інфрачервоний |
| Час відгуку, мс | < 8 |
| Яркость | 450 |
- Цена: 218 769 ₴






