HDD диск Seagate SkyHawk AI 20TB (ST20000VE003)

- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 11022137
48 209 ₴
Показать оптовые цены+380 (95) 579-54-89
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Seagate |
| Вид | Внутренний |
| Внешняя скорость передачи данных | 750 Мб/сек |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Интерфейс | SATA III (SATA/600) |
| Назначение | Для сервера |
| Объем буфера | 512 MB |
| Объем накопителя | 20000 GB |
| Скорость вращения | 7200 об/мин |
| Состояние | Новое |
| Тип диска | HDD |
| Форм-фактор | 3.5" |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 685 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Внутрішня швидкість передачі даних, Мбіт/с | 285 |
| Кількість пластин/головок | відсутність даних |
| Линейка | SkyHawk AI |
| Напрацювання на відмову (годин/парковок) | 2.5 |
| Розмір, мм | 147 x 101.85 x 26.1 |
| Середній час пошуку, мс | 4.16 |
| Споживана потужність в режимі збереження енергії, Вт | 1.01 |
| Споживана потужність при очікуванні, Вт | 1.01 |
| Споживана потужність при читанні/записі, Вт | 7.8 |
| Стартовий струм, А | 2 |
| Стійкість до ударів | при роботі 40g |
| Технологія запису | CMR |
- Цена: 48 209 ₴


