HDD диск Seagate Exos X24 (ST20000NM007H) 20TB

- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 12772567
45 979 ₴
Показать оптовые цены+380 (95) 579-54-89
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Seagate |
| Вид | Внутренний |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Интерфейс | SAS |
| Назначение | Для сервера |
| Объем буфера | 512 MB |
| Объем накопителя | 20000 GB |
| Скорость вращения | 7200 об/мин |
| Состояние | Новое |
| Тип диска | HDD |
| Форм-фактор | 3.5" |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 685 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Внутрішня швидкість передачі даних, Мбіт/с | 285 |
| Линейка | Exos X24 |
| Материал корпуса | Металл |
| Напрацювання на відмову (годин/парковок) | 2500000/- |
| Особенности | hot-plug |
| Рабочая температура | + 5 - 60 °C |
| Розмір, мм | 26.1 x 101.85 x 147 |
| Споживана потужність при очікуванні, Вт | 6.5 |
| Споживана потужність при читанні/записі, Вт | 9.8 |
| Стійкість до ударів | при роботі 40g |
| Технологія запису | CMR |
- Цена: 45 979 ₴


