Блендер Russell Hobbs 24702-56 Black

-1%
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 13253827
2 299 ₴
2 279 ₴
Показать оптовые цены+380 (95) 579-54-89
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Russell Hobbs |
| Импульсный режим | Нет |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Количество скоростей | 2 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Питание | Сеть 220В |
| Потребляемая мощность | 500 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип блендера | Погружной |
| Цвет | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.358 кг |
| Характеристики стационарного блендера | |
| Материал кувшина блендера | пластик |
| Характеристики погружного блендера | |
| Материал погружной части | металл |
| Пользовательские характеристики | |
| Дополнительно | 2 налаштування швидкості + режим Пульс|Шинкування Змішування Збивання Подрібнення |
| Комплектация | блендерна ніжка, гарантійний талон, мірний стакан, насадка віночок, ємність для подріблення, інструкція |
| Конструкция | занурювальний |
| Кількість чаш, шт | 1 |
| Насадки | блендер-ніжка, вінчик для збивання, ніж для подрібнення |
| Програми приготування | збивання, подрібнення |
| Розмір, см | 41.3 х 8.8 х 6.4 |
| Турборежим | Да |
- Цена: 2 279 ₴






